A A A

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

  • Termin: 14.06.2022 (wtorek), godz. 17:00. Zbieramy się w kościele o godz. 16:30.
  • Opinia od katechety – potwierdzenie o uczęszczaniu na lekcje religii, do 15.05.2022
  • Odpis aktu chrztuKONIECZNE! trzeba udać się po odpis do parafii chrztu, do 15.05.2022!!!
  • Odświętny (galowy) strój na Mszę Świętą.
  • Imię i świadek bierzmowania – imię zachowujemy chrzcielne, jeśli nie ma świętego patrona, należy wybrać sobie imię świętego, który będzie wzorem dojrzałości chrześcijańskiej. Proszę znaleźć i opisać kim był Patron. Imię i opis oraz imię i nazwisko Świadka Bierzmowania podajemy do 15.05.2022 r.

Świadkiem bierzmowania powinien być chrzestny(a). Jeśli nie ma takiej możliwości to świadkiem powinna być dorosła wierząca osoba (nie może mama lub tata).

    • Ofiara związana z przygotowaniem uroczystości bierzmowania – 100 zł (w koszty wchodzą: pamiątka bierzmowania, kwiaty, dar ołtarza, krzyż osoby bierzmowanej) do 15.05.2022. do ks. Przemka. Jeśli ktoś nie ma finansowej możliwości uregulowania opłaty proszony jest o osobisty kontakt z ks. Przemkiem.
    • 11.06.2022 - Celebracja Sakramentu Pokuty i Pojednania-  dostarczenie podpisanej kartki o uczestnictwie w spowiedzi – w tym dniu będzie zorganizowana spowiedź dla młodzieży o godz. 12:00.
  •  Spotkania i próby w kościele:

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

- 06.06.2022 (poniedziałek) – 18:30      

- 08.06.2022  (środa) – 18:30

- 10.06.2022  (piątek) – 18:30        próba generalna

- 11.06.2022 (sobota) – 12:00 - Spowiedzi św. dla kandydatów.

- 12.06.2022 (niedziela) – 19:00 – Nabożeństwo wręczenia krzyży przez Rodziców!

 

Uroczystość przyjęcia sakramentu Bierzmowania

14.06.2022 (wtorek), godz. 17:00

bp Edward Dajczak

***

 

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2022

klasy: I

GRUPA I

opiekun: Ks. Przemysław Głowacki

Arsoba Mateusz

Biesiada Maciej

Jeleń Maciej

Karkoszka Szymon

Mamzer Marcin

Nowak Kewin

Pachucki Jakub

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2022

klasy: I

GRUPA II

opiekun: Mariusz Zawiślak

Gizelski Dawid

Stolarczyk Kacper

Śledź Błażej

Wasilewski Patryk

Zieliński Patryk

Zielski Hubert

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2022

klasy: I

GRUPA III

opiekun: Joanna Zawiślak

Bejda Klara

Bochenek Daria Maria

Szadzińska Oliwia

Szweda Sara

Zalot Oliwia

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2022

klasy: I

GRUPA IV

opiekun: Wiesława Pańtak

Biegańska Zuzanna

Kumorowska Karolina

Lewandowska Monika

Sochaj Kamila


 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2023

klasy: VIII

GRUPA I

opiekun: Ks. Przemysław Głowacki

Igor Berger

Adam Kaczmarczyk

Antoni Kodź

Maciej Kotschy

Filip Marcinkowski

Daniel Mandić

Jakub Subocz    

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2023

klasy: VIII

GRUPA II

opiekun: Leszek Żuprański

Jakub Ciszewski

Kacper Jurkiewicz

Jakub Ludka

Kacper Sułkowski

Igor Swiokła

Jakub Zduńczyk

Dominik Kolak

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2023

klasy: VIII

GRUPA III

opiekun: Magda Ludka

Karolina Bancer

Oliwia Borkowska

Maja Denis

Karolina Góra

Weronika Kamińska

Vanessa Michalska

Dominika Piechuta

Laura Świątek-Dawlewicz

Angelika Trojanek

 

Kandydaci do Bierzmowania w roku 2023

klasy: VIII

GRUPA IV

opiekun: Wiesława Pańtak

Magdalena Dworzańska

Karolina Eisop

Weronika Gumieniczuk

Oliwia Hajdas

Joanna Kiełtyka

Gabriela Kisiel

Oliwia Kulczewska

Zuzanna  Purlis