Previous Next Play Pause

Rozważania

Adoracja

1%

Pielgrzymka

A A A

Zapraszamy czcicieli św. Szarbela na comiesięczną modlitwę przy relikwiach Świętego. Każdego 8. dnia miesiąca (w dniu jego narodzin) o godz. 17:30 odprawiana jest Msza św. a po niej nabożeństwo wraz z litanią o łaskę nadziei i dar uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.

Modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela

Święty Ojcze Szarbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu, w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami.

Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego. Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności.

Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego.

Amen.

W trakcie nabożeństwa relikwie świętego mnicha z Libanu są wystawione do publicznego kultu.